Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörlüğünden:

AKADEMİK PERSONEL ALINACAKTIR

(PROFESÖR VE YARDIMCI DOÇENT)

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Üniversitemiz web sayfasında yayınlanan Akademik Atanma ve Değerlendirme Kriterlerinin ilgili maddeleri ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Üyesi alınacaktır. İlan kadrolarına uygun olmadığı anlaşılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Başvuru süresi ilanın Gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gündür.

İlanla ilgili tüm bilgilere Üniversitemizin www.agri.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

BİRİMİ BÖLÜM/ANABİLİM DALI UNVANI ADET DERECE BAŞVURU KOŞULU
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme/Üretim Yönetimi ve Pazarlama A.D. Profesör 1 1 Üretim Yönetimi ve Pazarlama alanında çalışmaları olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi/ Siyaset ve Sosyal Bilimler Yardımcı Doçent 1 1 Kamu yönetimi ile ilgili çalışmalar yapmış olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi/ Siyaset ve Sosyal Bilimler Yardımcı Doçent 1 4 İlgili alanda Doktora yapmış olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat/İktisat Politikası Yardımcı Doçent 1 3 İktisat alanında Doktora yapmış olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Coğrafya/Fiziki Coğrafya Yardımcı Doçent 1 4 İlgili alanda Doktora yapmış olmak.
Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi/Müzik Eğitimi Anasanat Dalı Yardımcı Doçent 1 2 Müzikoloji ve Müzik Teorisi alanında Doktora yapmış olmak.
İslami İlimler Fakültesi Temel İslam Bilimleri/Kelam ve İtikadi İslam Mezhepleri Yardımcı Doçent 1 4 İlgili alanda Doktora yapmış olmak.

İlgili Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir