Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörlüğünden:

AKADEMİK PERSONEL ALINACAKTIR

(DOÇENT, YARDIMCI DOÇENT)

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Üniversitemiz web sayfasında yayınlanan Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerinin ilgili maddeleri ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Üyesi alınacaktır. İlan kadrolarına uygun olmadığı anlaşılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

İlanla ilgili tüm bilgilere Üniversitemizin www.agri.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

 

BİRİMİ BÖLÜM / ANABİLİM DALI UNVANI ADET DERECE BAŞVURU KOŞULU
Eczacılık Fakültesi Eczacılık Teknolojisi Bölümü/ Farmasötik Teknoloji A. D. Doç. 1 2 Kimya Alanında Doçent Unvanı Almış Olmak. Kanser ve İlaç Kimyası Alanında Çalışmaları Bulunmak.
Eğitim Fakültesi Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü / Fen Bilgisi Eğitimi A. D. Yrd. Doç. Dr. 1 3 Fen Bilgisi Eğitimi Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü / Resim-İş Eğitimi A. D. Yrd. Doç. Dr. 1 3 Görsel Sanatlar Eğitimi Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Doğu Dilleri ve Edebiyatları Bölümü / Fars Dili ve Edebiyatı Yrd. Doç. Dr. 1 5 Klasik Fars Dili ve Edebiyatı Alanında Doktora Yapmış Olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü / Felsefe A. D. Yrd. Doç. Dr. 1 2 İlgili Alanda Doktora Yapmış Olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü / Geometri A. D. Yrd. Doç. Dr. 1 3 İlgili Alanda Doktora Yapmış Olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü / Cebir ve Sayılar Teorisi A. D. Yrd. Doç. Dr. 1 3 İlgili Alanda Doktora Yapmış Olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü / Genel Sosyoloji ve Metodoloji A. D. Yrd. Doç. Dr. 1 3 İlgili Alanda Doktora Yapmış Olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü / Türkiye Cumhuriyeti Tarihi A. D. Yrd. Doç. Dr. 1 4 İlgili Alanda Doktora Yapmış Olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü / Muhasebe ve Finansman A. D. Yrd. Doç. Dr. 1 3 İlgili Alanda Doktora Yapmış Olmak.
İslami İlimler Fakültesi Felsefe ve Din Bilimleri Bölümü / Din Bilimleri A. D. Yrd. Doç. Dr. 1 2 Dinler Tarihi Alanında Doktora Yapmış Olmak.

İlgili Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir