Ahi Evran Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Düzeltme İlanı

Ahi Evran Üniversitesi Rektörlüğünden:

 

DÜZELTME İLANI

 

04 Mayıs 2017 tarih ve 30056 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan ilanımızda 18. ve 23. Sıradaki Kadrolar aşağıdaki şekli ile yayınlanmıştır.
Sıra No Ünvan Derece Adet Birim/Bölüm/Anabilim Dalı/Program Açıklama
1 Doçent 1 1 Tıp Fakültesi/Dahili Tıp Bilimleri/Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hipoksik iskemik ensefalopatili yenidoğanlarda sitokin düzeyleri ve adolesanlarda uyku sorunları konularında çalışması olmak.
2 Yardımcı Doçent 5 1 Tıp Fakültesi/Dâhili Tıp Bilimleri/Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Çocuk yoğun bakım konusunda sertifikası olmak.
04 Mayıs 2017 tarih ve 30056 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanmış olan yukarıdaki belirtilen ilanımızdaki kadroların aşağıdaki şekli ile düzeltilmesi Rektörlüğümüzce uygun görülmüştür.
Sıra No Ünvan Derece Adet Birim/Bölüm/Anabilim Dalı/Program Açıklama
1 Doçent 1 1 Tıp Fakültesi/Dahili Tıp Bilimleri/Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanında doçentliğini almış olmak ve çocuk yoğun bakım konusunda sertifikası olmak.
2 Yardımcı Doçent 5 1 Tıp Fakültesi/Dâhili Tıp Bilimleri/Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hipoksik iskemik ensefalopatili yenidoğanlarda sitokin düzeyleri ve adolesanlarda uyku sorunları konularında çalışması olmak.
04 Mayıs 2017 tarih ve 30056 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan ilanımızda belirtilen 14. Sırada belirtilen kadronun iptal edilmesi Rektörlüğümüzce uygun görülmüştür.
Sıra No Ünvan Derece Adet Birim/Bölüm/Anabilim Dalı/Program Açıklama
1 Profesör 1 1 Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Makine Mühendisliği/ Konstrüksiyon ve İmalat Eksenel kaymalı yataklarda elastohidrodinamik yağlama ve elastik deformasyon konusunda çalışma yapmış olmak.

İlgili Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir