Alanya Hamdullah Emin Paşa(HEP) Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesinden:

Üniversitemiz Sanat ve Tasarım Fakültesi bünyesinde Animasyon Bölümü, Reklam Tasarımı ve İletişimi Bölümü için aşağıda belirtilen 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile ilgili mevzuat uyarınca ‘’Öğretim Üyesi’’ alınacaktır.

Başvuracak Adaylardan İstenilen Belgeler;

Adayların öğretim üyesi kadrosuna atanabilmesi için, YDS veya eş değer sınavlarından 80 veya üzerinde puana sahip olmaları veya doktora derecesi ana dili İngilizce olan, ülkelerdeki yükseköğretim kurumlarından almış olması gerekmektedir. Dilekçe ekinde Yabancı dil sonuç belgesi, özgeçmişini, Noter tasdikli diplomalarını, Noter tasdikli Doçentlik belgesini (Profesörler için), 4 adet fotoğraflarını, yayın listesini (Başlıca araştırma eseri belirtilecektir.), bilimsel çalışma ve yayınları ile bunlara yapılan atıfları (Profesörler için 4 adet dosya – Yardımcı Doçentler için 3 adet dosya) halinde hazırlayarak İnsan Kaynakları Müdürlüğüne başvurması gerekmektedir.

Adayların ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde başvurmaları gerekmektedir.

Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliğinin onaylanmış olması şarttır. Üniversitelerarası Kurul tarafından denkliği onaylanmamış diplomayla veya eksik evrakla başvuranların başvuruları kabul edilmeyecektir.

İlgililerin Üniversitemizin Cikcilli Mah. Saraybeleni Cad. No: 7 Alanya, ANTALYA adresine başvurmaları gerekmektedir. Eksik evrakla yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır ve en fazla bir pozisyon için başvuru yapılacaktır. İlanımıza http://www.ahep.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

İlan Tarihi                  :  10.01.2017

Son Başvuru Tarihi    :  24.01.2017

 

Birimi Bölümü Unvanı Adet Özel Koşullar
Sanat ve Tasarım Fakültesi Animasyon Profesör 1 Sistem Mühendisliği alanında doktora derecesine sahip olmak.
Sanat ve Tasarım Fakültesi Animasyon Yardımcı Doçent 1 Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora eğitimini Bilgisayar Mühendisliği bölümünde tamamlamış olmak.
Sanat ve Tasarım Fakültesi Reklam Tasarımı ve İletişimi Yardımcı Doçent 2 İletişim alanında Doktora derecisine sahip olmak.

İlgili Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir