Çankırı Karatekin Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda unvanı, dereceleri ve nitelikleri belirtilen kadrolara öğretim üyeleri alınacaktır.

Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların “Çankırı Karatekin Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma, Yükseltilme ve Atanmayla İlgili Değerlendirme Yönergesi”nde öngörülen şartları sağlamış olmaları gerekir.

Başvuru Tarihleri: 17 Mart 2017 – 3 Nisan 2017

 

Birimi Bölümü Anabilim Dalı / Programı Unvanı Derece Açıklama
EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH TÜRKİYE CUMHURİYETİ TARİHİ DOÇENT 2 ATATÜRK VE İTTİHAT VE TERAKKİ ÜZERİNE ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH ORTAÇAĞ TARİHİ DOÇENT 1 İSLAM ÖNCESİ TÜRK TARİHİ VE NÜMİZMATİK ÜZERİNE ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK
EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI YENİ TÜRK EDEBİYATI YARDIMCI DOÇENT 3 YENİ TÜRK EDEBİYATI ÜZERİNE ÇALIŞMIŞ OLMAK. TÜRK ROMANLARINDA EFELİK VE EFELER ÜZERİNE ÇALIŞMIŞ OLMAK.
EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI HALK EDEBİYATI YARDIMCI DOÇENT 3 TÜRK HALK EDEBİYATI ÜZERİNE ÇALIŞMIŞ OLMAK. TÜRK DESTANLARI ÜZERİNE ÇALIŞMIŞ OLMAK.
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ BESLENME VE DİYETETİK BESLENME BİLİMLERİ YARDIMCI DOÇENT 2 BESLENME VE DİYETETİK BÖLÜMÜ MEZUNU OLMAK VE BESLENME VE DİYETETİK ALANINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK.

NOT: Geniş Bilgi Üniversitemiz www.karatekin.edu.tr web sayfasında bulunmaktadır.

İlgili Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir