Çankırı Karatekin Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

ÇANKIRI KARATEKİN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca aşağıda unvanı, nitelikleri ve sayıları belirtilen kadrolara öğretim üyeleri alınacaktır.

Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adayların “Çankırı Karatekin Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma, Yükseltilme ve Atanmayla İlgili Değerlendirme Yönergesi”nde öngörülen şartları sağlamış olmaları gerekir.

Başvuru Tarihleri : 11 Nisan 2016 – 25 Nisan 2016

Birimi Bölümü Anabilim Dalı / Programı Unvanı D Açıklama
EDEBİYAT FAKÜLTESİ BİLGİ VE BELGE YÖNETİMİ KÜTÜPHANECİLİK PROFESÖR 1 AKADEMİK YAYINCILIK ETİĞİ KONUSUNDA ÇALIŞMALARI OLMAK.
EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ESKİ TÜRK DİLİ DOÇENT 3 ESKİ TÜRK DİLİ BİLİM DALINDAN DOKTORA MEZUNU OLMAK VE ÇAĞATAY TÜRKÇESİ ÜZERİNE ÇALIŞMALARI OLMAK.
EDEBİYAT FAKÜLTESİ BİLGİ VE BELGE YÖNETİMİ KÜTÜPHANECİLİK DOÇENT 2 sanat kütüphaneciliği, kent arşivleri ve

KÜTÜPHANELERİ ÜZERİNE ÇALIŞMALARI OLMAK.

EDEBİYAT FAKÜLTESİ BİLGİ VE BELGE YÖNETİMİ BİLGİ YÖNETİMİ VE TEKNOLOJİSİ DOÇENT 1 WEB TEKNOLOJİLERİ VE BİLGİ MERKEZLERİ KONULARINDA ÇALIŞMALARI OLMAK.
EDEBİYAT FAKÜLTESİ BİLGİ VE BELGE YÖNETİMİ BİLGİ YÖNETİMİ VE TEKNOLOJİSİ YARDIMCI DOÇENT 1 SÜRELİ YAYINLAR VE BİLGİ GÖRSELLEŞTİRME ALANINDA ÇALIŞMALARI OLMAK.
EDEBİYAT FAKÜLTESİ TARİH YENİÇAĞ TARİHİ YARDIMCI DOÇENT 3 OSMANLI-VENEDİK İLİŞKİLERİ ÜZERİNE ÇALIŞMALARI OLMAK.
EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ESKİ TÜRK DİLİ YARDIMCI DOÇENT 3 KIPÇAK TÜRKÇESİ VE SÖZLÜK BİLİMİ ÜZERİNE ÇALIŞMALARI OLMAK.
İKTİSADİ ve idari bilimler fakültesi İŞLETME YÖNETİM VE ORGANİZASYON DOÇENT 3 YÖNETİM VE STRATEJİ ALANINDA DOÇENT OLMAK, ÖRGÜT TEORİSİ KONUSUNDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
iktisadi ve idari bilimler fakültesi İKTİSAT İKTİSAT POLİTİKASI DOÇENT 1 GELİŞME İKTİSADI ALANINDA DOÇENT OLMAK, YOLSUZLUK, YOKSULLUK VE GELİR DAĞILIMI KONULARINDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
iktisadi ve idari bilimler fakültesi BANKACILIK VE FİNANS MENKUL KIYMETLER VE BORSA YARDIMCI DOÇENT 3 İŞLETME, İKTİSAT, BANKACILIK, SERMAYE PİYASASI VE BORSA, SİGORTACILIK VEYA AKTÜERYA ANABİLİM DALLARINDAN BİRİNDE DOKTORA YAPMIŞ OLMAK. BANKA VEYA MENKUL KIYMETLER VE BORSA KONUSUNDA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
iktisadi ve idari bilimler fakültesi ULUSLARARASI TİCARET ULUSLARARASI PAZARLAMA YARDIMCI DOÇENT 1 ULUSLARARASI TİCARET ANABİLİM DALINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK, ULUSLARARASI PAZARLAMA ALANINDA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
iktisadi ve idari bilimler fakültesi SOSYAL HİZMET BİREY VE TOPLUM SORUNLARI YARDIMCI DOÇENT 3 SOSYAL HİZMET ANABİLİM DALINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK, BİREY VE TOPLUM SORUNLARI KONULARINDA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK
iktisadi ve idari bilimler fakültesi SOSYAL HİZMET TOPLUMSAL GELİŞME VE SOSYAL POLİTİKA YARDIMCI DOÇENT 5 SOSYAL HİZMET ANABİLİM DALINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK, TOPLUMSAL GELİŞME VE SOSYAL POLİTİKA KONULARINDA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
ORMAN FAKÜLTESİ ORMAN MÜHENDİSLİĞİ ORMAN HASILATI VE BİYOMETRİ DOÇENT 1 ORMAN HASILATI KONUSUNDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK
ORMAN FAKÜLTESİ PEYZAJ MİMARLIĞI PEYZAJ PLANLAMA VE TASARIM DOÇENT 1 PEYZAJ PLANLAMA KONUSUNDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
ORMAN FAKÜLTESİ ORMAN MÜHENDİSLİĞİ ORMAN İNŞAATI VE TRANSPORTU YARDIMCI DOÇENT 1 ORMAN MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ MEZUNU OLMAK, DOKTORASINI ORMAN İNŞAATI VE TRANSPORTU ALANINDA YAPMIŞ OLMAK
SAĞLIK YÜKSEKOKULU hemşirelik YARDIMCI DOÇENT 3 CERRAHI HASTALIKLAR HEMŞİRELİĞİ DALINDA DOKTORA YAPMIŞ OLMAK.
SAĞLIK YÜKSEKOKULU hemşirelik YARDIMCI DOÇENT 1 BİYOETİK ALANINDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK
KIZILIRMAK MESLEK YÜKSEKOKULU bitkisel ve hayvansal üretim bölümü TIBBİ VE AROMATİK BİTKİLER YARDIMCI DOÇENT 2 “HAŞHAŞ BİTKİSİNDE MORFİN ALKOLOİD BİYOSENTEZİ” KONUSUNDA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
KIZILIRMAK MESLEK YÜKSEKOKULU PARK VE BAHÇE BİTKİLERİ BÖLÜMÜ PEYZAJ VE SÜS BİTKİLERİ YARDIMCI DOÇENT 1 “PEYZAJ MİMARLIĞINDA DUYGULARIN TASARIMA AKTARILMASI” KONUSUNDA ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK.
YAPRAKLI MESLEK YÜKSEKOKULU MÜLKİYET KORUMA VE GÜVENLİK İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ YARDIMCI DOÇENT 4 ERGONOMİ VE İŞ KAZALARINDA ERKEN UYARI MODELLERİ KONULARINDA ÇALIŞMALAR YAPMAK VE DOKTORA

öğrenimini endüstri mühendisliği alanInda yapmIŞ

OLMAK.

YAPRAKLI MESLEK YÜKSEKOKULU MÜLKİYET KORUMA VE GÜVENLİK İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ YARDIMCI DOÇENT 2 FİZİKOKİMYA ALANINDA DOKTORA YAPMIŞ OLUP, EMÜLSİYON POLİMERİZASYONU METODUYLA ISI DEPOLAYAN MİKROKAPSÜLLER ÜZERİNE ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
ÇERKEŞ MESLEK YÜKSEKOKULU MALZEME VE MALZEME İŞLEME TEKNOLOJİLERİ ENDÜSTRİYEL CAM VE SERAMİK YARDIMCI DOÇENT 1 PÜSKÜRTME İLE CAM ÜZERİNE ZnO İNCE FİLM ÜRETİMİ VE KARAKTENZASYONU ALANINDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
ELDİVAN SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU ÇOCUK BAKIMI VE GENÇLİK HİZMETLERİ ÇOCUK GELİŞİMİ YARDIMCI DOÇENT 3 BİYOKİMYA ALANINDA DOKTORA YAPMIŞ VE KANDAN BİLURİBİNİN UZAKLAŞTIRILMASI KONUSUNDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
FEN FAKÜLTESİ MATEMATİK ANALİZ VE FONKSİYONLAR TEORİSİ PROFESÖR 1 ANALİTİK VE UNİVALENT FONKSİYONLAR TEORİSİ ÜZERİNE ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
FEN FAKÜLTESİ FİZİK KATIHAL FİZİĞİ DOÇENT 1 KATILARDA BASINCIN SEBEP OLDUĞU FAZ DEĞİŞİKLİKLERİ KONUSUNDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK
FEN FAKÜLTESİ MATEMATİK ANALİZ VE FONKSİYONLAR TEORİSİ YARDIMCI DOÇENT 3 ANALİTİK FONKSİYONLAR İÇİN TANIMLANMIŞ TÜREV VE İNTEGRAL OPERATÖRLERİ İLE İLGİLİ ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK
FEN FAKÜLTESİ MATEMATİK ANALİZ VE FONKSİYONLAR TEORİSİ YARDIMCI DOÇENT 2 LP UZAYLARINDA GENEL LİNEER POZİTİF OPERATÖRLERİN YAKLAŞIM ÖZELLİKLERİ İLE İLGİLİ ÇALIŞMA YAPMIŞ OLMAK
FEN FAKÜLTESİ İSTATİSTİK UYGULAMALI İSTATİSTİK YARDIMCI DOÇENT 3 İLGİLİ ALANDA DOKTORA YAPMIŞ OLUP BAYESCİ KLİNİK DENEMELER KONUSUNDA ÇALIŞMALAR YAPMIŞ OLMAK.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ ELEKTROMANYETİK ALANLAR VE MİKRODALDA SİSTEMLERİ YARDIMCI DOÇENT 3 LİSANS, YÜKSEKLİSANS VE DOKTORA ÖĞRENİMİNİ ELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ veya elektronik VE HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMLERİNDE YAPMIŞ OLMAK.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ YARDIMCI DOÇENT 3 LİSANS, YÜKSEK LİSANS VE DOKTORA ÖĞRENİMİNİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTELERİNİN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDE YAPMIŞ OLMAK. LİSANSÜSTÜ ÇALIŞMALARINI, GEOTEKNİK (ZEMİN MEKANİĞİ) ANABİLİM DALINDA YAPMIŞ OLMAK.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ YARDIMCI DOÇENT 3 LİSANS, YÜKSEK LİSANS VE DOKTORA ÖĞRENİMİNİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTELERİNİN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDE YAPMIŞ OLMAK. LİSANSÜSTÜ ÇALIŞMALARINI, BETONARME, DEPREM KONULARINDA YAPMIŞ OLMAK.
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ YARDIMCI DOÇENT 3 LİSANS, YÜKSEK LİSANS VE DOKTORA ÖĞRENİMİNİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTELERİNİN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDE YAPMIŞ OLMAK. LİSANSÜSTÜ ÇALIŞMALARINI, BETONARME, DEPREM KONULARINDA YAPMIŞ OLMAK.

NOT: Geniş Bilgi Üniversitemiz www.karatekin.edu.tr web sayfasında bulunmaktadır.

İlgili Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir