Doğuş Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı

Doğuş Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemize “2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik” hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 Sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak öğretim üyeleri alınacaktır. İlana konu olan kadro tam zamanlıdır.

-Profesör kadrosu tam zamanlı statüde olup, başvuracak adayların başvurmak istedikleri Anabilim Dalı ile “Başlıca Araştırma Eserlerini” belirttiği dilekçesine özgeçmişini, noter tasdikli Doçentlik belgesini, tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönettiği Doktora çalışmalarını, Üniversiteye katkılarını kapsayan ve belgeleyen altı takım dosyayı da ekleyerek ilanın yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde 08.08.2017 Salı günü saat 17:30’a kadar posta ile ya da elden teslim etmek suretiyle Rektörlüğümüze başvurmaları gerekmektedir.

-Doçent kadrosu tam zamanlı statüde olup, atanmak isteyenlerin özgeçmişlerini, Noter tasdikli Doçentlik Belgesini, Bilimsel Çalışma ve Yayınlarını 4 nüsha halinde dilekçelerine ekleyerek ilanın yayımı tarihinden itibaren 15 gün 08.08.2017 Salı günü saat 17:30’a kadar posta ile ya da elden teslim etmek suretiyle Rektörlüğümüze başvurmaları gerekmektedir.

-Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak adayların özgeçmişlerini, Noter tasdikli Doktora belgesini, Bilimsel Çalışma ve Yayınlarını 4 nüsha halinde dilekçelerini ekleyerek ilanın yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde 08.08.2017 Salı günü saat 17:30’a kadar posta ile ya da elden teslim etmek suretiyle Fakülte Dekanlığı’na başvurmaları gerekmektedir

Başvurular 08.08.2017 Salı tarihine kadar T.C. Doğuş Üniversitesi Rektörlüğü’ne şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez. Başvuru için gerekli belgeler ve diğer tamamlayıcı bilgiler ilgili birimden öğrenilecektir.

Duyurulur.

 

Fakülte Bölüm/Program Öğretim Üyesi Alanı Ek Açıklama
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat (İngilizce) 1 Mikroiktisat Yrd. Doç. Dr.
FenEdebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı 1 İngiliz Dili ve Edebiyatı Yrd. Doç. Dr.
Psikoloji 2 Klinik Psikoloji / Psikiyatri Prof. Dr./Doç. Dr./

Yrd. Doç. Dr.

Psikoloji 1 Psikoloji Prof. Dr./Doç. Dr./

Yrd. Doç. Dr.

Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği 1 Kıyı Bilimleri Mühendisliği alanında Doçent unvanına sahip olmak Prof. Dr.
Makine Mühendisliği 1 Makine Mühendisliği, Akışkanlar Mekaniği Anabilim Dalında Doktorasını yapmış olmak. Prof. Dr./Doç. Dr./

Yrd. Doç. Dr.

Endüstri Mühendisliği 1 Endüstri Mühendisliği Alanında Doktora yapmış olmak. Yrd. Doç. Dr.
Endüstri Mühendisliği (İng.) 1 Endüstri Mühendisliği Alanında Doktora yapmış olmak Doç. Dr./Yrd. Doç. Dr.
Sanat ve Tasarım Fakültesi Mimarlık 2 Mimarlık Prof. Dr.
Mimarlık 2 Mimarlık Doç. Dr./Yrd. Doç. Dr.
Görsel İletişim Tasarımı 1 Sinema Televizyon Yrd. Doç. Dr.
Grafik 1 Resim/Grafik Yrd. Doç. Dr.
Endüstri Ürünleri Tasarımı 1 Endüstri Ürünleri Tasarımı Yrd. Doç. Dr.
İç Mimarlık 1 İç Mimarlık Doç. Dr.

İlgili Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir