Hakkımızda

Akademik İlanlar | Akademik Kadro İlanları

akademikilanlar.com Akademik İlanların duyurulması ve herkesin kadro ilanlarından haberdar olması için haber, duyuru, ilan ve güncel bilgilerin paylaşıldığı ve tartışıldığı bir ortama ihtiyaç duyulması sebebiyle ve ilanların bir arada olmasını sağlamak amacıyla böyle bir platformu hizmete açtık.

Çeşitli değişikliklerle daha kaliteli ve hızlı bilgi vermek amacıyla platformda bazı zamanlar farklılıklar meydana gelebilir. Genellikle üniversite ve eğitim hayatıyla ilgili olduğu düşünülebilir arada farklı konularla ilgili de paylaşımlar sunmaktadır.

Bir çok sınavla ilgili bilgilendirme yaparak adaylardaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak için güncel bilgileri analiz ederek paylaşmaktadır.

Hiçbir resmi kuruma bağlı olmayıp kişisel çabalarla kurulmuştur.

Habercilik yaparak ve forumlardan bilgileri analiz ederek derlenen başlıklarla, remi kurumların web sayfasından duyuruları, ilanları vb. paylaşımları bir arada toplamak ve haberdar etmek amacıyla toplama haberler yapılmaktadır.

Birçok alanda yazmak yerine genellikle akademik alandaki çalışanlar veya akademi adaylarına yardımcı olmak için her türlü destek ve etkinlik için çalışmalar yürütmek ve iş birliğine girmekten çekinmemektedir.

Kişisel veya herhangi bir kuruma ait yanlı habercilikten kaçınmaktadır.

Paylaşımlarda eksik veya yanlış gördüğünüz her türlü bilgiyi, haberi veya düzeltmemizi istediğiniz her türlü şeyi mail adresinden size ulaşabileceğimiz iletişim bilgileriniz ide paylaşarak iletebilirsiniz.

Rahatsız olduğunuz veya beğenmediğiniz konularla ilgili veya görmek istediğiniz kategorileri bizimle iletişime geçerek tavsiye veya şikayette bulunabilirsiniz.

Akademik bilgi paylaşımındaki eksikliklerinde olduğu aşikar. Bu konu ile ilgilide kategoriler oluşturarak bu konularla ilgili paylaşımlar yapmak düşüncesindedir. Bununla ilgili çalışmaları en kısa zamanda faaliyete geçirecektir.

Bilimsel ve toplumsal farkındalıkları artırmak için herhangi bir probleminizi çözüme kavuşturmanız dahilinde aynı problemi yaşayanların çözüme kolay ulaşması için paylaşımlarınızı konuların altına yorum yapabilirsiniz.

E-Posta : ilanlarakademik@gmail.com