İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörlüğünden Akademik Alım

İstanbul Aydın Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu “Öğretim üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik” hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden  4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak Tıp Fakültesi’nin aşağıda belirtilen Bölüm ve Anabilim Dalları’na öğretim üyesi alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır. Profesör ve Doçent kadrosuna başvuracakların İstanbul Aydın Üniversitesi Akademik Atama ve Yükseltme Kriterlerini sağlaması; anabilim dalını belirtir bir dilekçenin ekinde, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (5 takım) vermeleri gerekmektedir.

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayımı tarihinden itibaren 15 gün içinde İstanbul Aydın Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez.

Duyurulur.

 

Fakültesi Bölüm Anabilim Dalı Kadro Unvanı Adet Aranan Nitelikler
Tıp Dahili Tıp Bilimleri Kardiyoloji Doç. Dr. 1 Doçentliğini Kardiyoloji Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Prof. Dr. 1 Doçentliğini Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Cerrahi Tıp Bilimleri Beyin ve Sinir Cerrahisi Prof. Dr. 1 Doçentliğini Nöroşirurji Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Kalp ve Damar Cerrahisi Doç. Dr. 1 Doçentliğini Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.
Temel Tıp Bilimleri Biyoistatistik ve Tıp Bilişimi Prof. Dr. 1 Doçentliğini Biyoistatistik Anabilim Dalında almış olmak, bu alanda çalışmalar yapmış olmak.

İlgili Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir