Künye

İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni

Ad Soyad: Sait YEŞİLFİDAN
e-Mail : saityesilfidan56@hotmail.com


TASARIMCI

Nilay YEŞİLFİDAN

nilaysorgun@gmail.com


İLETİŞİM E-MAİL

bilgi@akademikilanlar.com


EDİTÖR ve YAZAR

Mevlüt CAN

Ahmet Uğur BİÇER

bilgi@akademikilanlar.com


Tanıtım Yazısı ve Reklam için

reklam@akademikilanlar.com


BASIN BÜLTENLERİ

Sitemizde yayınlamak istediğiniz kategori ve haberleri aşağıdaki mail adresi ile bizlere bildirebilirsiniz.
(bilgi@akademikilanlar.com)


Tasarım ve Yazılım Haber Sistemi

Powered by ionMag news theme


Domain ve Hosting Servisi
natro.com


akademikilanlar.com haber ajansı abonesi olmayıp haberleri editör ve yazarları kamu kurum ve kuruluşlarının resmi web sayfalarından derlemektedir.

Marka Tescil Belgesi 

Tescil İçin başvuru hazırlanmaktadır. Onaylandığında burada yayınlanacaktır.

 

UYARI

Her hangi bir haber veya bağlantıdan dolayı rahatsızlık yaşayan kişi ve kurumlar ve  TELİF konusunda yasal olmayan bir biçimde paylaşım ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, bilgi@akademikilanlar.com mail adresinden ve İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz site yöneticileri tarafından incelendikten sonra ihlal olduğu belirlenen haber, bağlantı ve diğer şeyler sitemizden hemen kaldırılacaktır.

 

GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyrigth 2016 akademikilanlar.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları akademikilanlar.com’a aittir. akademikilanlar.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar akademikilanlar.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
akademikilanlar.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. akademikilanlar.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

 

PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the akademikilanlar.com. However, sometimes the akademikilanlar.com uses third parties to process your information. akademikilanlar.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the akademikilanlar.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the akademikilanlar.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the akademikilanlar.com and its services. When you use akademikilanlar.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the akademikilanlar.com cookies section of our full Privacy Policy.