KYK 7/24 Hizmet Verecek

Kredi Yurtlar Kurumu(KYK) Yaptığı duyuruda artık 7/24 destek vereceğini duyurdu. Bu hizmetin öğrenci ve velileri çok sevindireceği tahmin ediliyor. Sosyal Medya ve İletişim Merkezi telefon hattı desteğiyle kendisini yenileyen KYK mesai saatleri dışında da öğrencilere destek verecek.
Yüksek Öğrenim KYK yurtlarına başvurular 14 Ağustos Pazartesi günü başladı.
KYK, yurtlara ilişkin öğrencileri bilgilendirmek ve başvuru sırasında karşılaşılabilecek sorunlara daha hızlı çözüm üretebilmek amacıyla KYK KİM’i (Kurumsal İletişim Merkezi) yeniden yapılandırdı.
KYK Kurumsal İletişim Merkezi, 444 1961 numaralı telefon hattı ve Twitter KYK_DESTEK hesabı üzerinden artık 7/24 öğrencilerin hizmetinde.
KYK KİM, artık çok daha yakın
Bugüne kadar haftanın 7 günü mesai saatleri içiresinde hizmet veren KYK Kurumsal İletişim Merkezi, artık yıl boyu 7/24 öğrencilere kulak verecek.
Personel sayısı ve hizmet kalitesi artırılan 444 1961’i arayan öğrenci ve veliler, hatta beklemeden daha hızlı ve daha kaliteli hizmet alabilecek.
Sosyal medyada da 7/24 hizmet
Twitter KYK_DESTEK hesabı öğrencilerin her türlü soru ve sorununa anında çözüm sunmak için artık 7/24 hizmet veriyor. KYK_DESTEK hesabı sayesinde öğrenciler, zaman ve mekân sınırlaması olmaksızın istedikleri an KYK’ya ulaşabilecek.
KYK ile ilgili tüm haber, duyuru ve etkinliklere Facebook GSBKYK, Instagram GSBKYK ve Youtube GSBKYK kanalından da ulaşmak mümkün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir