Ufuk Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı Düzeltme İlanı

Ufuk Üniversitesinden:

DÜZELTME İLANI

16 Ağustos 2017 tarihli ve 30156 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü Doçent ilanında açıklama bölümü sehven yayımlandığından aşağıdaki şekilde düzeltilmiştir.

 

FAKÜLTE/ YÜKSEKOKUL BÖLÜM/ANABİLİM DALI KADRO UNVANI ADEDİ AÇIKLAMA
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü Doçent 1 1 – Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri/Eğitim Teknolojileri Eğitimi, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri alanlarının birinde doktorasını yapmış olmak ve doçentlik unvanını yukarıda belirtilen alanlardan birinde yapmış olmak.

2 – Bilişimde eğitsel değişim yönetimi, çoklu ortam, modüler tasarım, ihtiyaç analizi temelli bilişim yapı tasarımı, bilişim okur-yazarlığının tespiti ve elektronik sistemlerin öğretim alanında kullanımı konularında çalışmalar yapmış olmak.

3 – Yükseköğretim Kurumlarında Yabancı Dil Öğretimi ve Yabancı Dille Öğretim Yapılmasında Uyulacak Esaslara İlişkin Yönetmeliğin ilgili maddelerinde belirtilen yabancı dilde (İngilizce) ders verme şartlarını taşımak.

 

İlan olunur.

İlgili Haberler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir