Yayın İlkemiz

  • Haberi bulup dezenforme etmeden ve hiçbir baskının etkisi altında kalmadan, hızlı, güvenilir ve kaliteli içeriklerle haber, ilan duyuru ve benzeri bilgileri kamuoyuna iletmek.
  • Din, ahlâk ve manevi gibi değerlere saygı çerçevesinde ifade özgürlüğünü sınırlamadan, kültür, toplum, bilim, sanat ve meslek gibi konularda bilgilendirici ve haber verici olarak yayın yapmak.
  • Haberlerin hazırlanması ve yayımlanmasında gerçeğe bağlı, samimi ve objektif davranmak.
  • Teknolojinin doğru kullanılmasında ve iletişim kanallarındaki gelişmelere uygun yazılım ve donanımlardan faydalanılarak bilgilendirici içerikler paylaşmak ve haberler yapmak.
  • Akademikilanlar.com’un haberi kullanıcıya iletirken hiçbir ön yargı ve kişisel çıkar olmaksızın fayda sağlamak ve kişiye bilgi amaçlı ulaşmak dışında hiçbir hedefi bulunmamaktadır. Bu konu hakkında yaptığımız bütün paylaşımlarla ilgili soru, görüş şikayet ve önerilerinizi bizlere ileterek bilgi sağlayabilir. Yapılabilecek hatalar ve yaşanacak herhangi bir haber hakkında kişisel ve kurumsal olarak bizleri bilgilendirdiğiniz takdirde sizlerin hiçbir konuda mağduriyet veya zarar görmemeniz için her türlü önlem alınacak ve gerekli durumlarda ilgili içerik, haber ve benzeri konu kaldırılacak veya düzenlenecektir.
  • Bizi bilgilendirmeniz ve dönüş almanızdan sonra ek kısa sürede yaşadığınız sorunla ilgili çözüm bulunup uygulanacaktır. Çözüm aradığınız, bizi bilgilendirdiğiniz ve iletişimi sağladığınızda sizlere dönüş yapıldıktan sonra çözümü sağlanan haller ile ilgili hiçbir hukuki işlemde bulunamaz ve